Шоколадний манник на печиві

Цікавий і смачний десерт, незважаючи на свою тривіальність. Готується неймовірно просто без будь-яких складних або важкодоступних інгредієнтів. Пригостіть своїх маленьких ласунів і побачите скільки радощів і задоволення він їм принесе!

Знадобиться:

  • Молоко – 1 літр
  • Крупа манна – 1 ½ склянки
  • Цукор – 2-3 столові ложки
  • Какао-порошок – 3 столові ложки
  • Масло вершкове – 130г
  • Печиво – приблизно 300г

Як приготувати рецепт:

У каструлю вливаємо холодне молоко, додаємо манку, какао, цукор. Усе ретельно перемішуємо та підігріваємо на повільному вогні. Далі у вже теплу масу, постійно помішуючи, додаємо масло кімнатної температури. Продовжуємо (вже періодично) помішувати, і таким чином доводимо до кипіння та знімаємо з вогню. Даємо трохи охолонути.
Печиво розділіть порівну на дві частини з однаковою кількістю.
Беремо форму або деко з бортиками, вистеляємо пергаментом.
Викладаємо на нього шар із печива (одну частину – половину від загальної ваги). Обережно не квапливо виливаємо на нього зварену солодку суміш, а зверху викладаємо печиво новим шаром.
Залишаємо до повного охолодження.
Вже приблизно через годину десерт буде готовий до вживання. Але всеж, краще дати йому постояти кілька годин, щоб печиво достатньо розм’якшилося.
До речі, цей набір продуктів можна залишити за базовий, і за бажанням обіграти та доповнити його ще іншими компонентами. Приміром, додати улюблені сухофрукти чи горішки, або, скажімо, полити зверху якимось фруктовим чи шоколадним топінгом.

новости