Теплі рукавички спицями

Теплі рукавички спицями

Рукавиці. Майстер клас
Для таких рукавичок, нам знадобиться:
•60 г мериносу
•5 спиць (шкарпеткові) № 3 мм
голка для зшивання в’язання
•ножиці

Стандартні розміри схемою. Але при в’язанні можна приміряти і в’язати за своїми мірками.
В’язати рукавиці будемо у 2 нитки✌
Починаємо з набору петель
На кожну спицю набираємо по 11 петель та замикаємо у коло.

Зв’язавши резинку 4-6 см, переходимо до лицьових петель, які в’яжемо на спиці №1 та №2, на №3 та №4-формуємо малюнок із кіс за схемою.

Таким чином, долоня-гладка, а верх-з малюнком. Кому важко в’язати візерунок двох спицях, можна 22 петлі візерунка в’язати однією спицею, тобто. у роботі три спиці.

Пров’язавши від резинки 6 см, залишаємо петлі для великого пальця. На першій спиці №1 в’яжемо дві петлі, 7 петель в’яжемо ниткою контрастного кольору (кінці нитки вільні), переносимо ці петлі на ліву спицю і пров’язуємо їх основною ниткою. Це для правої рукавиці, для лівої так робимо на спиці №2.
І продовжуємо в’язання від кольорової нитки 8-9 см (або свої розміри до кінця мізинця).

Робимо убавку на мис. На спиці №1 і №3 перші дві петлі пров’язуємо з нахилом вліво, а на №2 і №4 останні дві петлі в’яжемо разом з нахилом вправо. До восьми петель на спицях, убавки робимо через ряд, після-убавка в кожному ряду поки на спиці не залишиться 4 петлі. Ці петлі голкою збираємо, стягуємо, ховаємо усередину і закріплюємо.
З початком убавок, красиво закриваємо візерунок кісок за схемою.

Переходимо до вив’язування великого пальця. Просовуємо спицю внизу і вгорі. Дістаємо кольорову ниточку. Додамо праворуч одну петлю, ліворуч-дві, щоб заповнити відстань між спицями.
Петлі розподілити рівномірно на чотири спиці та зв’язати великий палець по колу 5 см (або за своєю міркою). Закрити його можна таким же, як основну частину рукавиці(у кожному ряду по дві петлі, клином).


новости