Джемпер з ажурною кокеткою

В'яжемо пуловер з незрівнянними японськими мотивами по Хітомі Шіда.

Сам візерунок виглядає так:
Схема візерунка
В'язання за схемою ведеться зверху донизу.

І ось такий виріб з ажурною кокеткою за цією схемою я знайшла в інтернеті з коротким описом в'язання:
Опис розміру 42/44.

Пряжа: Пехорка "Елегантна", елітна серія, 100% мериносова шерсть, 250 м/100 г. 450 г.

На кругові спиці 3.5 довжиною 40 см набираємо 100 петель, замикаємо в коло і в'яжемо 2 ряди петлями. Потім переходимо на спиці 4 довжиною 60 см і починаємо в'язати візерунок за схемою.
У ширину повторюємо рапорт візерунка 10 разів. В'яжемо у висоту за схемою 58 рядів, формуючи кокетку. Коли кокетка пов'язана, на спицях має бути 320 петель. Початок кола – це центр спинки.
В'яжемо 48 петель спинки і знімаємо на тримач для рукава 64 петлі, набираємо 2 петлі (для підрізу), ставимо маркер для позначення збоку, набираємо 2 петлі (для підрізу) і пров'язуємо 98 петель переда, знову знімаємо 64 петлі на набираємо 2 петлі підрізу, ставимо маркер, набираємо ще 2 петлі підрізу.
Повністю пров'язуємо 1 рядок спинки. Петлі переда знімаємо на додаткову волосінь, і формуємо на петлях спинки "азіатський паросток" - в'яжемо поворотними рядами 7 рядів. Коли паросток пов'язаний все повертаємо на кругові спиці і в'яжемо "тушку" потрібної довжини, роблячи зменшення у кожному 6 ряду по 4 петлі 9 разів. Завершуємо низ гумкою 1Х1 – 10 рядів. Закриваємо голкою.
Знімаємо петлі рукава з тримачів на спиці, при цьому також піднімаємо петлі підрізів і паростка, починаємо в'язати рукав потрібної довжини, роблячи зменшення по 4 петлі в кожному 6 ряду 12 разів.

Закінчуємо рукав резинкою 1Х1 – 17 рядів. Закриваємо голкою.

Петлі горловини піднімаємо на спиці 3,5 і в'яжемо 10 рядів гумкою 1Х1. Закриваємо голкою.
новости