Закуска “Білі тюльпани”

Чудова знахідка для святкового столу. Одночасно і просто, і оригінально.
Знадобться:
яйця – 7шт.
плавлений сир – 135г
часник – 2 зубчики
сіль за смаком
майонез
Для прикраси:
свіжий щавель;
пір’я зеленої цибулі.
Як приготувати рецепт:
Яйця відварюємо круто, охолоджуємо і чистимо.
Після чого слід на кожному яйці на його ніби загостреній частині зробити хрестоподібний надріз, але тільки до середини, або трохи нижче, але не наскрізь. І найвідповідальніший момент – обережно вийняти жовток. Таким чином, у нас має вийти ніби квітка типу “лілія, що розпускається”, але скоріше бутон квітки, що ніби розкривається.
Повторимося, дістаємо жовток дуже обережно, щоб не пошкодити наші майбутні квіти. Але якщо навіть якась пелюстка надломиться, не варто сильно хвилюватися і навіть більше того видаляти її, повільно відкладіть убік, під час формування закуски, все виправимо.
Лтже, підготовлені білки відкладаємо поки що в сторону і приготуємо начинку. Вилучені жовтки перекладемо у відповідну ємність і об’єднаємо їх із плавленим сиром, натираючи його на дрібній тертушці. Слідом за ним додаємо подрібнений часник (або вичавлений через прес, або за допомогою тієї ж самої дрібної тертки). Обов’язково посолимо і заправимо все майонезом. Старанно перемішуємо масу. В подальшому вона має бути однорідною, досить в’язкою, але не рідкою, щоб наші тюльпанчики добре тримали форму. Готову начинку для зручності перекладемо в кондитерський мішок.
Для формування та презентації закуски, блюдо на якому будемо подавати закуску до столу прикрашаємо пір’ям зеленої цибулі та листям щавлю, розклавши їх у формі букета. Повертаємося до наших тендітних білків. І знову дуже дбайливо й обережно тільки цього разу вже наповнюємо наші бутони начинкою (використовуючи для зручності кондитерський мішок). Наповнюємо кожен начинкою так, щоб бутон виглядав так, ніби злегка розкрився, і укладаємо на тарілці поверх зелені.
А тепер ГОЛОВНИЙ СЕКРЕТ ! Щоб букет мав ще реалістичніший вигляд, вдамося до невеликої хитрощі. Беремо перо зеленої цибулі, нанизуємо його на дерев’яну соломинку (як приклад, соломинка для міні-шашличків) і злегка встромляємо в основу бутона. Таким чином, дивіться, отримуємо справжню квітку на ніжці. І погодьтеся, завдяки цьому трюку з соломинкою, закуску дуже зручно буде брати кожному охочому безпосередньо з сервірувального блюда.
Отож побільше смачних цікавинок на вашому столі! Смачного!

новости